1900.png
 

Sila Stils ir izstrādājis un piedāvā dizaina, funkcionalitātes un plānojuma ziņā dažādus tipveida ēku projektus, tādēļ katram ir iespēja izvēlēties to, kas atbilst individuālajām vēlmēm. Ikviens projekts ir funkcionāls, ar pārdomātu istabu skaitu, lai mājā komfortabli un neatkarīgi viens no otra varētu dzīvot gan vairāku cilvēku ģimene, gan dažādas paaudzes.

FINAL_4.png
G555.jpg
FINAL_5.png
666.png
8H2A2524-HDR - 1700.jpg

Izvēloties Sila Stils par partneri mājas būvniecībai, mēs būsim kopā ar Jums soli pa solim - no pirmās tikšanās līdz gatavai ēkai. Komandas individuālā attieksme pret klientu, profesionālā pieredze un vēlme gūt vislabāko rezultātu nodrošina ātru un maksimāli kvalitatīvu ēkas būvniecības procesu.

VAIRĀK
par mums - 1300.png

Uzņēmums Sila Stils izstrādā funkcionāli pārdomātus, energoefektīvus tipveida ēku projektus, nodrošinot pilnu būvniecības ciklu (Design&Built) - projektēšanu, autoruzraudzību, projektu vadību, būvniecību un pēcgarantijas apkalpošanu. Sila Stils īpašais rokraksts ir ēku arhitektūra, kuru caurvij Ziemeļeiropai raksturīgā funkcionalitāte, estētika un konteksts ar apkārtējo vidi.

VAIRĀK