top of page

SILA STILS

Uzņēmums Sila Stils izstrādā funkcionāli pārdomātus, energoefektīvus tipveida ēku projektus, nodrošinot pilnu būvniecības ciklu (Design&Built) - projektēšanu, autoruzraudzību, projektu vadību, būvniecību un pēcgarantijas apkalpošanu. Sila Stils īpašais rokraksts ir ēku arhitektūra, kuru caurvij Ziemeļeiropai raksturīgā funkcionalitāte, estētika un konteksts ar apkārtējo vidi.

Sila Stils komandā ir apvienojušies pieredzējuši profesionāļi dažādās nozarēs - arhitektūrā, būvniecībā, projektu vadībā, pārdošanā. Komandas spēja profesionāli papildināt vienam otru, radoša sadarbība ar pasūtītāju un mērķis sasniegt vislabāko rezultātu ļauj radīt produktu - ēkas, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu klientiem jau sākotnēji ir zināmas pilnas būvniecības izmaksas, tiek nodrošināta investēto līdzekļu izlietojuma caurskatāmība projekta realizācijas gaitā, viņi var paļauties, ka ēka tiks uzbūvēta tieši tā, kā iecerēts.

Sila Stils mērķi un centieni tiek virzīti, lai kļūtu par Baukultur līmeņa uzņēmumu, kura radītā vērtība kalpo ne tikai uzņēmumam un klientiem, bet arī sabiedrībai un apkārtējai videi.

UÄ£is_un_family_3.jpeg

Vēlējāmies uzbūvēt sev māju, lai tajā būtu pēc iespējas dabīgāks un veselībai labvēlīgāks mikroklimats. Izvēlējāmies Sila Stils SIDUS tipveida projekta māju, jo mums patika tās arhitektūra. Māja ir vienkārša un askētiska, un ļoti harmoniski iederas vidē – mežā. Arī ēkas plānojuma koncepts, istabu skaits ir ļoti funkcionāls un pārdomāts ģimenei. Esam gandarīti par sadarbību ar Stils Stils, īpaši tādēļ, ka komanda atsaucīgi  īstenoja  mūsu vēlmi pielāgot tipveida projekta māju, veidojot to pēc iespējas dabīgāku un ekoloģiskāku. Māja ir siltināta ar ekovati, mūsu iecere bija ēkai māla apmetums, un Sila Stils komanda to izveidoja.

Mans ieteikums cilvēkiem, kas būvē māju, ir laicīgi domāt par mikroklimatu un izvēlēties pēc iespējas dabīgākus materiālus. Dzīvojot šādā mājā, to ļoti novērtē. Tas patiešām ir tā vērts!

Uģis un Ģimene

MR_1 - 1200.png

Līdz šim uzņēmums VESTABALT ir sadarbojies ar vairākiem būvniecības uzņēmumiem un esam realizējuši desmitus attīstības projektu kā dzīvojamā, tā arī komercsegmentā. Bieži tieši noslēguma process būvniecībā ir vissaspringtākais, kad tiek veikti iekšējās apdares darbi, interjera detaļu uzstādīšana. Šo darbu veikšanai ir vajadzīgi profesionāli meistari, iedziļināšanās tehniskajos rasējumos un, varu atzīt, visai bieži arī “atvērts prāts” izmaiņu veikšanai, ko pasūtītāji veic pēdējā brīdi.
Varu apgalvot, ka, strādājot ar Sila Stils komandu, visu kopā uzcelto 8 māju pabeigšana bija pavisam citāda, jo komanda bija pretimnākoša, profesionāla, iedziļinājās pasūtītāja vēlmēs un rada visus nepieciešamos tehniskos risinājumus.
Jutu, ka būvniekam ir tikpat svarīgi kā mums panākt vislabāko gala rezultātu, tieši tādēļ pēc projekta pabeigšanas gandarījums bija gan mums pašiem, gan būvniekiem.
Projekta realizāciju uzraudzīja vairāki būvuzraugi un bankas pārstāvji. Visi tehniskie uzraugi atzina, ka būvniecības darbi tiek veikti ļoti kvalitatīvi un profesionāli.
Kopumā, sadarbojoties ar Sila Stils kā ģenerāluzņēmēju, esam uzbūvējuši jau astoņas ēkas, tās jau ir nodotas ekspluatācijā un visas uz šodienu ir pārdotas vai izīrētas. Domājot par nākamo dzīvojamo privātmāju projektu attīstību Jūrmalā un Ādažos, kā ģenerāluzņēmēju noteikti atkal izskatīsim sadarbību ar Sila Stils.

Līga Plaude, VESTABALT valdes locekle

Atsauksmes
PAR MUMS
bottom of page