top of page
eshe 3.png

DIZAINA MĀJAS

​MĀRUPĒ

SILNIEKU IELĀ

ELEGANCE UN

FUNKCIONALITĀTE

VIENUVIET

Skaidras līnijas, mūsdienīgs stils!

Unikālie stiklotie fasādes elementi, elegantās nišas logu konstrukcijas otrajā stāvā un funkcionāls telpu plānojums padara šo māju par elegantu un ekskluzīvu dzīvesvietu.

ĒRTA 
SATIKSME

Ideāla dzīvesvieta, no kuras viegli sasniegt jebkuru pilsētas daļu - tikai 15 minūšu brauciens līdz Rīgas centram, 5 minūšu attālumā no lidostas, 15 minūtes līdz Jūrmalas pludmalēm.

SKOLAS UN
​BĒRNUDĀRZI

Mārupe - vieta, kur izglītība ir tikai soļa attālumā, ar daudziem pieejamiem, kvalitatīviem bērnudārziem un skolām tieši Jūsu ģimenei.

SPORTS UN 
ATPŪTA

Plašs sporta centru un atpūtas zonu klāsts, kur var baudīt visu no futbola līdz peldēšanai. Šeit katrs var atrast kaut ko savai gaumei un dzīves ritmam - gan mierīgas pastaigas dabā, gan dinamiskas treniņu sesijas modernos sporta centros.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES DZĪVOT MĀRUPĒ, SILNIEKU IELĀ?

PAR POJEKTU

Mārupē, Silnieku ielā SILA STILS nodos jaunajiem īpašniekiem 24 māju ciematu, kas tiks realizēts divās kārtās. Katrai mājai paredzēts ap 600 m2 liels zemes gabals. Īpaši šim projektam radītās ēkas izceļas ar elegantu pilsētniecisku šarmu un  ziemeļvalstu arhitektūrai raksturīgo funkcionalitāti. Seši mēneši - tas ir  laiks, kas būs vajadzīgs, lai uzbūvētu šīs A + enerģijas klases mājas ar pilnu apdari. Jaunie ciemata iemītnieki iegūs mājas ar izmeklētiem materiāliem un nokomplektētiem sanmezgliem, labiekārtotu teritoriju, vārtiem un  žogu. 

 

Lieli logi un rūpīgi izstrādāts plānojums ļaus optimāli izmantot dzīvojamo platību un pielāgot telpas jebkurām vajadzībām.

Noklikšķini uz adreses,
lai uzzinātu vairāk.

PROJEKTI

eshe 1.png

ESHE

Četras guļamistabas otrā stāvā ir atdalītas ar gaiteni, kas ļauj šīs telpas piemērot jebkurām vajadzībām. Guļamistabu pirmajā stāvā var izveidot arī kā kabinetu vai darbnīcu. Izvirzītās pilnstikla loga konstrukcijas piešķir mājai mūsdienīgu un elegantu izskatu, un kopā ar augstvērtīgiem materiāliem un rūpīgu montāžu nodrošina mājai A+ klases energoefektivitāti un ilgmūžību.

viento M.jpg

VIENTO MONO & XL

Eleganta un mūsdienīga trīs guļamistabu rūpnieciski ražota māja. Pateicoties augstiem griestiem un kvalitatīvai apdarei, šis modelis ir lieliska izvēle, kas piemērota jebkuram dzīvesveidam un ko var viegli pielāgot jūsu īpašām vēlmēm. Trīs guļamistabas ir atdalītas ar gaiteni, kas ļauj vienā mājoklī nodrošināt vietu visām vecuma grupām, bez vajadzības meklēt kādu klusāku stūrīti.

Asset 17_4x.png
Asset 16_4x.png

Silnieku ielas māju lokācija harmoniski apvieno pilsētas ērītbas ar dabas mieru. No šīs vietas ātri var nokļūt gan līdz Rīgas centram, gan lidostai un svarīgākajiem transporta mezgliem.

bottom of page