top of page

Ceļš uz savu māju

Būsim kopā ar Jums soli pa solim - No pirmās tikšanās līdz gatavai mājai!

unnamed (6).png

1. Pirmā tikšanās – vienojamies par Jums vispiemērotāko māju.

Mums ir svarīgi, lai Jūsu jaunā māja būtu tieši tāda, kādu esat iecerējis. Tādēļ pirmajā tikšanās reizē izzināsim Jūsu vēlmes un pastāstīsim par Sila Stils tipveida ēku projektiem, norādot arī iespējamo ēkas papildus komplektāciju.

unnamed (3).png

2. Būvniecības plāns un dokumentācija

Pirms ēkas būvniecības sākšanas Sila Stils speciālisti rūpīgi izvērtē visus apstākļus - zemes apbūves gabalu, ēkai piemērotāko novietojumu, piebraucamos ceļus, inženierkomunikāciju pieslēgumus un citu informāciju, lai sagatavotu dokumentāciju būvatļaujas saņemšanai.


Šajā ēkas būvniecības procesa plānošanas posmā aicināsim Jūs veikt pirmo iemaksu, lai segtu inženierkomunikāciju tīklu projektēšanu, ģeodēzisko uzmērīšanu, energoefektivitātes sertifikāta iegūšanu, ģenerālplānojuma izstrādi un citus nepieciešamos saskaņojumus ar vietējo pašvaldību. Šajā posmā izstāstīsim galējās būvniecības izmaksas un izskaidrosim nepieciešamos soļus, lai būvniecības process ritētu viegli un raiti.

unnamed (2).png

3. Līguma saskaņošana un noslēgšana

Kad visas projekta daļas ir izstrādātas un saņemti nepieciešamie atzinumi, Sila Stils speciālisti tās iesniedz saskaņošanai būvvaldē. Savukārt pēc būvatļaujas saņemšanas vēlreiz tiekamies ar saimniekiem un vienojamies par papildus punktiem, piemēram, ēkas apdares izveidi un slēdzam līgumu.

unnamed (8).png

4. Sākam būvniecības procesu.

Sila Stils rūpnīcā 8 - 10 nedēļu laikā tiek ražotas ēkas konstrukcijas, kā arī paralēli tiek veikti būvniecības darbi apbūves gabalā: zemes darbi, pamatu un inženierkomunikāciju izbūve.

5. Ēkas montāžas un apdares darbi.

Ēkas konstrukcijas tiek nogādātās uz apbūves gabalu un montētas uz sagatavotajiem pamatiem. Pēc tam tiek veikta ēkas ārējā un iekšējā apdare, nodrošinot konstrukciju aizsardzību pret nokrišņiem. Šis posms ilgst apmēram 8-10 nedēļas. Pēc saimnieku vēlmēm – varam veikt arī terases, autonojumes un sētas izbūvi.

unnamed (7).png

6. Jūsu māja ir gatava!

Aicinām Jūs pārliecināties, ka māja ir uzbūvēta atbilstoši Jūsu vēlmēm un līguma prasībām un novēlam, lai tā kļūtu par vislabāko mājvietu Jums un Jūsu nākamajām paaudzēm.

PROCESS
bottom of page