top of page
eshe 3.png

DIZAINA MĀJAS

​MĀRUPĒ

SILNIEKU IELĀ

ELEGANCE UN

FUNKCIONALITĀTE

VIENUVIET

Skaidras līnijas, mūsdienīgs stils!

Unikālie stiklotie fasādes elementi, elegantās nišas logu konstrukcijas otrajā stāvā un funkcionāls telpu plānojums padara šo māju par elegantu un ekskluzīvu dzīvesvietu.

ĒRTA 
SATIKSME

Ideāla dzīvesvieta, no kuras viegli sasniegt jebkuru pilsētas daļu - tikai 15 minūšu brauciens līdz Rīgas centram, 5 minūšu attālumā no lidostas, 15 minūtes līdz Jūrmalas pludmalēm.

SKOLAS UN
​BĒRNUDĀRZI

Mārupe - vieta, kur izglītība ir tikai soļa attālumā, ar daudziem pieejamiem, kvalitatīviem bērnudārziem un skolām tieši Jūsu ģimenei.

SPORTS UN 
ATPŪTA

Plašs sporta centru un atpūtas zonu klāsts, kur var baudīt visu no futbola līdz peldēšanai. Šeit katrs var atrast kaut ko savai gaumei un dzīves ritmam - gan mierīgas pastaigas dabā, gan dinamiskas treniņu sesijas modernos sporta centros.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES DZĪVOT MĀRUPĒ, SILNIEKU IELĀ?

PAR POJEKTU

Mārupē, Silnieku ielā SILA STILS nodos jaunajiem īpašniekiem 3 dvīņumājas, kuru realizācija jau ir uzsākta. Katrai mājai paredzēts ap 600 m2 liels zemes gabals. Īpaši šim projektam radītās ēkas izceļas ar elegantu pilsētniecisku šarmu un  ziemeļvalstu arhitektūrai raksturīgo funkcionalitāti. Seši mēneši - tas ir  laiks, kas būs vajadzīgs, lai uzbūvētu šīs A + enerģijas klases mājas ar pilnu apdari. Jaunie ciemata iemītnieki iegūs mājas ar izmeklētiem materiāliem un nokomplektētiem sanmezgliem, labiekārtotu teritoriju, vārtiem un  žogu. 

 

Lieli logi un rūpīgi izstrādāts plānojums ļaus optimāli izmantot dzīvojamo platību un pielāgot telpas jebkurām vajadzībām.

Silnieki plans_aizkl.jpg

Noklikšķini uz adreses,
lai uzzinātu vairāk.

PROJEKTI

eshe 1.png

ESHE

Piecas guļamistabas un plaša dzīvojamā istaba nodrošinās telpu, kas apmierinās jebkuras ģimenes vajadzības. Turklāt, tās plānojums ir veidots ar iespēju pielāgot istabas dažādām funkcijām, kā piemēram, kabineta vai darbnīcas iekārtošanai. Lieli panorāmas logi ne tikai ienes telpās bagātīgu dienasgaismu, bet arī atklāj burvīgus skatus uz apkārtējo ainavu. Līdzīgi kā citi Sila Stils projekti, ESHE tiek piedāvāta ar pilnībā pabeigtu apdari un aprīkotiem sanmezgliem.

viento M.jpg

VIENTO MONO & XL

VIENTO M un VIENTO XL ir elegantas un mūsdienīgas trīs līdz četru guļamistabu mājas. Gaitenis nošķir istabas no aktīvās dzīvojamās zonas, nodrošinot mieru un privātumu dažādās ikdienas situācijās. Logi, kas stiepjas līdz grīdai, un augstie griesti dzīvojamajā telpā nodrošina papildu plašuma un gaišuma sajūtu. Līdzīgi kā citi Sila Stils projekti, ESHE tiek piedāvāta ar pilnībā pabeigtu apdari un aprīkotiem sanmezgliem.

Asset 17_4x.png
Asset 16_4x.png

Silnieku ielas māju lokācija harmoniski apvieno pilsētas ērītbas ar dabas mieru. No šīs vietas ātri var nokļūt gan līdz Rīgas centram, gan lidostai un svarīgākajiem transporta mezgliem.

bottom of page